Szukaj produkt:


Kategorie

Kontakt


kontakt@midas.pl

tel: +48 413 123 004
fax: +48 800 530 994
mob: +48 608 686 436

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawDeski tarasowe modułowe płytki 30x30cm akacja 6 klepek

  • Kod: B-TDK01-T1-XXX
  • Dostępność: Jest dostępny "od ręki"
  • Produkt z kolekcji Ogrody Leandro
  • Cena: 10,50 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Drewniane płytki tarasowe

z drewna akacji w modułach z 6 klepkami to nowe spojrzenie na taras! Jeśli masz już dosyć zimnego gresu lub śliskich płytek, jeśli Twój taras przypomina pas startowy lotniska a majster pierwszy wolny termin przewiduje na przyszły rok, weź sprawy w swoje ręce! W ciągu popołudniowej sjesty możesz sprawić, że Twoje stopy poczują rozkosz podłoża z naturalnego drewna, a Twoje oczy będą napawać się widokiem akacji i... poczujesz tą bliskość natury. Zapomnij o klejach, maszynach wzbijających tumany kurzu osiadającego na kuflu złocistego płynu. Nasze płytki tarasowe wymagają jedynie sprawności Twoich rąk. Swoją nową podłogę ułożysz szybko i sprawnie. Szybko bo płytka ma wymiar 30x30cm, a sprawnie bo posiadają one system zatrzaskowy. 

aranżacja ogrodowa modułów tarasowych

 
Cena za 1szt (moduł, tafla) o wym. 300x300x24mm 
 
Rodzaj tarasu (układ klepek): 
6 Klepek

Materiał: 
Drewno akacja + szkielet nośny z PVC
Drewno akacjowe samo w sobie zawiera naturalne oleje, które chronią je przed szkodnikami, grzybami i próchnicą - dlatego jest bardzo dobrym materiałem do użytku na zewnątrz budynków. 
Szkielet nośny z PVC służy do mocowania elementów drewnianych, mocowania modułów ze sobą wzajemnie oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i wody pod elementami drewnianymi. 

 Zastosowanie tarasów akacjowych

Na zewnątrz jako ścieżki i podłogi (ogrody, działki rekreacyjne, ogródki piwne, patio, tarasy, balkony, ganki, chodniki, obrzeża basenów, obrzeża jacuzzi, obrzeża oczek wodnych) 
Wewnątrz jako podłogi (hotele, restauracje, sauny, kluby fitness, centra odnowy biologicznej, garaże, piwnice, łazienki)


Montaż modułów tarasowych
montaż modułów tarasowych

Płytki montuje się bez używania narzędzi. Każda płytka posiada 2 boki z zaczepami i 2 boki z gniazdami. W przypadku montażu płytki ułożonej zaczepami od dołu należy podnieść sąsiednią krawędź z gniazdami do góry i włożyć pod nią płytkę z zaczepami. Łączenie elementów odbywa się przez zatrzask. Istnieje możliwość wymiany modułu bez konieczności rozbierania całej powierzchni. Montaż tafli zalecany jest na równych i utwardzonych powierzchniach, mających spad w celu odprowadzenia wody.

 Mając na względzie Państwa zadowolenie z użytkowania drewnianych płytek tarasowych informujemy, iż drewno akacjowe użyte do ich produkcji jest produktem naturalnym i może odbarwiać się pod wpływem warunków atmosferycznych (nasłonecznienie, opady deszczu itp.). Dlatego, ze względu na walory estetyczne nieodzowne jest konserwowanie elementów wykonanych z drewna akacjowego w odstępach 3-6 miesięcznych olejami lub innymi środkami impregnującymi.
Zastosowanie się do powyższego zalecenia skutkować będzie wieloletnim zadowoleniem z użytkowania drewnianych tarasów ogrodowych.

Listwy do modułów tarasowych