Szukaj produkt:


Kontakt


kontakt@kochamogrody.pl

+48 41 312 30 12 
 

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawNowoczesna lampa podłogowa Iris 2

Nowoczesne lampy stojące Iris

to doskonałe oświetlenie ogrodowe i oświetlenie podłogowe na przykład w salonach. Oryginalne lampy podłogowe Iris są nie tylko elementem dekoracyjnym w ogrodzie, na tarasie, czy też wewnątrz domu. Stanowią również podkreślenie więzi rodzinnych i sfery uczuciowej. Podobnie jak czyniła to bogini Iris, która potrafiła rozpinać tęczę, łącząc Niebo z Ziemią, czyli bóstwa i ludzi. Stanowiło to przenośnię dla relacji między bogami, a ludźmi. Bogini Iris stała się patronką urokliwej serii lamp designerskich, które powstały na podstawie idei ciekawego design’u, lekkiej konstrukcji, a także chęci połączenia natury i nowoczesnego oświetlenia.

Lampy podłogowe Iris

to jednak nie tylko oryginalne lampy stojące. To również ciekawe materiały i dobre parametry użytkowe. Zbudowane są ze specjalnej żywicy epoksydowej wzmacnianej włóknami szklanymi, a całość oparta jest na stalowym stelażu. Mogą służyć jako lampy zewnętrzne wolnostojące lub też można je przytwierdzić na stałe do podłoża. Istnieje też opcja zastosowania ich wewnątrz budynków, gdzie zaprezentują swe ponadprzeciętne walory estetyczne.

Lampy ogrodowe Iris 2

posiadają jedno źródło światła o maksymalnej mocy 40W i standardowe gniazdo pod trzonek E27, w którym możemy umieścić tradycyjne żarówki, świetlówki energooszczędne lub odpowiedniki oparte na technologii LED. Całość zasilana jest 220-240V AC. Wybór źródeł światła pozostawiamy klientom, więc nie dołączamy ich w zestawie. Lampy Iris dedykowane są do zastosowań zewnętrznych, bowiem jako lampy ogrodowe, są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Potwierdza to nadany lampom parametr ochronny IP44. Zapraszamy do obejrzenia innego modelu nowoczesnej lampy stojącej Iris 1 oraz Iris 3 o nieco innych parametrach.

Oświetlenie ogrodowe

to jednak nie tylko seria Iris. Ciekawe wzornictwo i oryginalność lamp ogrodowych w eSklepie KochamOgrody.pl znajdą Państwo również w innych kategoriach prezentujących oświetlenie, w tym kamienne lampy solarne, lampiony i lampy wiszące

Lampa zewnętrzna Iris 2

Symbol: B-LSTI2-XX-XXX

Wymiary: wys/szer/gł: 81x40x40cm

Waga: 8,8kg

Zasilanie: 220-240V AC

Moc: 1x40W

Długość przew. zasil.: 3m