Szukaj produkt:


Kontakt


kontakt@kochamogrody.pl

+48 41 312 30 12 
 

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawO firmie


O FIRMIE

Firma MIDAS już od niemal 20 lat stawia sobie jako główny cel wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości. Nasze doświadczenie pozwoliło z biegiem lat naszą ofertę w taki sposób, aby była ona atrakcyjna dla coraz szerszego grona odbiorców pod kątem zastosowań wzornictwa, jakości, materiałów oraz ceny.

Z miłości do ogrodów, w ramach firmy MIDAS, wyodrębniliśmy autonomiczny dział OGRODY LEANDRO, a także markę narzędzi ogrodowych LUCY RAY. Obie marki tworzone są przez zespół pasjonatów ogrodnictwa, ludzi pozytywnie zakręconych w tym kierunku, wkładających wiele serca i jednocześnie fachowców - posiadających szeroką wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie.

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania, przy zachowaniu solidnej konstrukcji, spełniały także wymagania nowoczesnej estetyki oraz sprzyjały tworzeniu przyjaznej atmosfery w Państwa ogrodach.

Oferując wyjątkowe dekoracje, pragniemy nadać ogrodom niepowtarzalnego charakteru oraz podkreślić ich indywidualne piękno, natomiast podłogi i meble zapewnić mają uczucie komfortu i relaksu, by cieszyć się własnym ogrodem w jak najlepszym humorze. Narzędzia ogrodowe umożliwiają z kolei uporządkowanie ogrodu tak, by stworzyć wymarzone dla Państwa miejsce. Jesteśmy przekonani, że trwałość oraz wzornictwo zastosowane w naszych produktach są w stanie zadowolić wszystkich użytkowników, pomagając w realizowaniu ogrodniczej pasji przez lata.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziecie w niej Państwo coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy informacji i doradzimy najlepsze rozwiązania.

 

Właścicielem i prowadzącym sprzedaż w e-sklepie Kocham Ogrody jest "Midas" Małgorzata Wesołowska, Kielcach 25-316, ul. Kościuszki 17/9, Regon: 290712388, NIP: 657-138-52-78. Organem, który zarejestrował działalność gospodarczą jest Prezydent Miasta Kielc.
Wszelką korespondencję, zwroty i reklamacje prosimy kierować na adres biura handlowego:
MIDAS, ul. Przemysłowa 48, 26-052 Nowiny k. Kielc
kontakt@midas.pl,
telefon: (+48 41) 312 30 04, faks: (+48 41) 346 80 01 (opłata naliczana zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego korzysta osoba dokonująca połączenia).