Szukaj produkt:


Kontakt


kontakt@kochamogrody.pl

+48 41 312 30 12 
 

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawPolityka prywatności


POLITYKA PRYWATNOŚCI e-sklepu Kocham Ogrody

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997r. poz. 833.) Sklep internetowy, który znajduje się pod adresami: www.kochamogrody.pl, www.kochamogrody.com, www.kochamogrody.com.pl, www.kochamogrody.eu, zwany dalej e-sklepem Kocham Ogrody chroni dane osobowe Kupujących uzyskane w trakcie działalności.

Wszyscy Internauci korzystający z e-sklepem Kocham Ogrody pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.

Rejestrując się w e-sklepie Kocham Ogrody, Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne i Kupującemu przysługuje w każdym czasie prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania i usunięcia.

E-sklep Kocham Ogrody w swoich bazach posiada dane pochodzące z:

1. Witryny internetowej e-sklepu Kocham Ogrody – każdy Kupujący, który dokonuje zakupów, ma możliwość bezpłatnego założenia własnego konta. Posiadanie własnego konta umożliwia pominięcie procedury wypisywania danych osobowych przy dokonywaniu kolejnych zakupów. Istnieje możliwość skasowania konta na życzenie użytkownika, a także zmiany danych lub ich modyfikacji.

2. Logów serwera – informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez Kupującego oraz ich adresów IP są zbierane na podstawie analizy logów dostępowych. Informacje te wykorzystywane są zarówno w celach technicznych, związanych z administrowaniem sklepu jak również w celach statystycznych.

3. Plików cookies – są to informacje, które serwer zapisuje na dysku komputera Kupującego, dzięki czemu może on być „rozpoznany” przy ponownej wizycie. Pozwalają one na dostarczanie informacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Kupującego. Istnieje możliwość wyłączenia cookies w ustawieniach przeglądarki – utrudnia to jednak korzystanie, lecz nie uniemożliwia go.

e-sklep zobowiązuje się do nieprzekazywania, niesprzedawania i nieużyczania zgromadzonych danych osobowych Kupujących innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe Kupującego traktowane są jako informacje w najwyższym stopniu poufne. Nie mają do nich dostępu osoby trzecie. Służą one tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy Kupującym a e-sklepem Kocham Ogrody.

Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu zapisanych Kupujących o nowościach, promocjach, wyprzedażach, konkursach, wydarzeniach, kolekcjach i wszystkich innych informacjach, które mają związek z działalnością e-sklepu Kocham Ogrody poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego. Zapisanie się do newslettera jest potwierdzane przez Kupującego poprzez kliknięcie na otrzymany w e-mailu link otrzymany drogą elektroniczną na wskazany przez siebie adres e-mailowy lub zaznaczeniu odpowiedniego pola wyrażającego zgodę przy procesie rejestracji i stanowi wyrażenie przez Kupującego zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. e-sklep Kocham Ogrody nie będzie przekazywał ani sprzedawał otrzymanego adresu e-mailowego stronom trzecim. Kupujący w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link „usuń mnie z listy” znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych lub po zalogowaniu się w e-sklepie Kocham Ogrody - zmieniając ustawienia w zakładce Newsletter. Usunięcie konta pocztowego Kupującego z bazy adresowej następuje natychmiast i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

e-sklep Kocham Ogrody zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu), całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera (po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny), usunięcia konta, którego użytkownik naruszył Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.

 

Prosimy pamiętać, że żaden przekaz internetowy nie jest całkowicie bezpieczny i wolny od błędów.

PAMIĘTAJ:

  1. Jeżeli odwiedzasz e-sklep Kocham Ogrody i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego konta.

  2. Nie udostępniaj nikomu loginu i hasła do konta.

  3. Pracownicy e-sklepu Kocham Ogrody nigdy nie zwracają się do Kupującego z prośbą o udostępnianie loginu i hasła dostępowego do konta.