Szukaj produkt:


Kontakt


kontakt@kochamogrody.pl

+48 41 312 30 12 
 

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawNowoczesna lampa podłogowa Demeter 3

Nowoczesne lampy stojące Demeter

to doskonałe oświetlenie ogrodowe i oświetlenie podłogowe na przykład w salonach. Oryginalne lampy podłogowe Demeter doskonale podkreślają atmosferę ogrodu, ożywiając i malując go subtelną paletą barw. Dokładnie tak, jak czyniła to bogini dająca życie roślinom i stworzeniom. Nieważne, czy lampa znajdzie swe miejsce w ogrodzie, na tarasie, czy wewnątrz domu, zawsze będzie harmonizować z otoczeniem. Demeter, czczona przez ludzi matka ptaków, ryb, plonów i całej przyrody, posłużyła jako główny motyw dla stworzenia rodziny nowej serii lamp designerskich, które nadadzą otoczeniu nowego wymiaru. Powstały one w oparciu o idee ciekawego design’u, lekkiej konstrukcji, a także chęci połączenia natury i nowoczesnego oświetlenia.

Lampy podłogowe Demeter

to mimo wszystko nie tylko oryginalne lampy stojące. To również ciekawe materiały i dobre parametry użytkowe. Zbudowane są ze specjalnej żywicy epoksydowej wzmacnianej włóknami szklanymi, a całość oparta jest na stalowym stelażu. Mogą służyć jako lampy zewnętrzne wolnostojące lub też można je przytwierdzić na stałe do podłoża. Istnieje też opcja zastosowania ich wewnątrz budynków, gdzie zaprezentują swe ponadprzeciętne walory estetyczne.

Lampy ogrodowe Demeter 3

posiadają jedno źródło światła o maksymalnej mocy 40W i standardowe gniazdo pod trzonek E27, w którym możemy umieścić tradycyjne żarówki, świetlówki energooszczędne lub odpowiedniki oparte na technologii LED. Całość zasilana jest 220-240V AC. Wybór źródeł światła pozostawiamy Klientom, więc nie dołączamy ich w zestawie. Lampy Demeter dedykowane są do zastosowań zewnętrznych, bowiem jako lampy ogrodowe, są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Potwierdza to nadany lampom parametr ochronny IP44. Zapraszamy do obejrzenia innych modeli nowoczesnej lampy stojącej Demeter 1 oraz Demeter 2 o nieco innych parametrach.

Oświetlenie ogrodowe

to jednak nie tylko seria Demeter. Ciekawe wzornictwo i oryginalność lamp ogrodowych w eSklepie KochamOgrody.pl znajdą Państwo również w innych kategoriach prezentujących oświetlenie, w tym kamienne lampy solarne, lampiony i lampy wiszące

Lampa zewnętrzna Demeter 3

Symbol: B-LSTD3-XX-XXX

Wymiary: wys/szer/gł: 101x42x42cm

Waga: 10,1kg

Zasilanie: 220-240V AC

Moc: 1x40W

Długość przew. zasil.: 3m