Szukaj produkt:


Kontakt


kontakt@kochamogrody.pl

+48 41 312 30 12 
 

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawNowoczesna lampa podłogowa Selene 2

Nowoczesne lampy stojące Selene

to doskonałe oświetlenie ogrodowe i oświetlenie podłogowe na przykład w salonach. Oryginalne lampy podłogowe Selene nierozłącznie wiążą się z magiczną atmosferą i dobrym samopoczuciem. Wspaniałe efekty świetlne otrzymamy niezależnie od tego, czy postawimy lampę w ogrodzie, na tarasie, czy wewnątrz naszego domu. Podobnie, jak bóstwo księżyca Selene, która dumnie przemierzała w swym srebrnym rydwanie nocne niebo, tak i nowa seria lamp designerskich wspaniale się prezentuje i w mistyczny sposób dopełnia atmosfery otoczenia. Lampy Selene powstały przede wszystkim z pasji, zamiłowania do piękna i natury oraz z chęci podzielenia się koncepcją nowoczesnego oświetlenia.

Lampy podłogowe Selene

to mimo wszystko nie tylko oryginalne lampy stojące. To również ciekawe materiały i dobre parametry użytkowe. Zbudowane są ze specjalnej żywicy epoksydowej wzmacnianej włóknami szklanymi, a całość oparta jest na stalowym stelażu. Mogą służyć jako lampy zewnętrzne wolnostojące lub też można je przytwierdzić na stałe do podłoża. Istnieje też opcja zastosowania ich wewnątrz budynków, gdzie zaprezentują swe ponadprzeciętne walory estetyczne.

Lampy ogrodowe Selene 2

posiadają jedno źródło światła o maksymalnej mocy 40W i standardowe gniazdo pod trzonek E27, w którym możemy umieścić tradycyjne żarówki, świetlówki energooszczędne lub odpowiedniki oparte na technologii LED. Całość zasilana jest 220-240V AC. Wybór źródeł światła pozostawiamy klientom, więc nie dołączamy ich w zestawie. Lampy Selene dedykowane są do zastosowań zewnętrznych, bowiem jako lampy ogrodowe, są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Potwierdza to nadany lampom parametr ochronny IP44. Zapraszamy do obejrzenia innego modelu nowoczesnej lampy stojącej Selene 1 o nieco innych parametrach.

Oświetlenie ogrodowe

to jednak nie tylko seria Selene. Ciekawe wzornictwo i oryginalność lamp ogrodowych w eSklepie KochamOgrody.pl znajdą Państwo również w innych kategoriach prezentujących oświetlenie, w tym kamienne lampy solarne, lampiony i lampy wiszące

Lampa zewnętrzna Selene 2

Symbol: B-LSTS2-XX-XXX

Wymiary: wys/szer/gł: 61x35x35

Waga: 6,6kg

Zasilanie: 220-240V AC

Moc: 1x40W

Długość przew. zasil.: 3m