Szukaj produkt:


Kontakt


kontakt@kochamogrody.pl

+48 41 312 30 12 
 

Jak możesz zapłacić

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obawNowoczesna lampa stojąca Hera 3

Nowoczesne lampy stojące Hera

to doskonałe oświetlenie ogrodowe i oświetlenie podłogowe na przykład w salonach. Oryginalne lampy podłogowe Hera to przede wszystkim oświetlenie, przy którym można odpocząć i zrelaksować się. Delikatnie akcentuje atmosferę długich spotkań rodzinnych. Podobnie jak bogini niebios Hera, tak i oświetlenie nazwane jej imieniem prezentuje swą elegancję oraz dostojność i to niezależnie od tego, czy ustawimy lampę w ogrodzie, na tarasie, czy wewnątrz naszego domu. Lampy są przepięknym dopełnieniem ogrodu nocą, gdzie niczym gwiezdny diadem Hery wyróżniają się z otoczenia. Nowa seria lamp designerskich Hera powstała przede wszystkim z pasji, zamiłowania do piękna i natury oraz z chęci podzielenia się koncepcją nowoczesnego oświetlenia.

Lampy podłogowe Hera

to mimo wszystko nie tylko oryginalne lampy stojące. To również ciekawe materiały i dobre parametry użytkowe. Zbudowane są ze specjalnej żywicy epoksydowej wzmacnianej włóknami szklanymi, a całość oparta jest na stalowym stelażu. Mogą służyć jako lampy zewnętrzne wolnostojące lub też można je przytwierdzić na stałe do podłoża. Istnieje też opcja zastosowania ich wewnątrz budynków, gdzie zaprezentują swe ponadprzeciętne walory estetyczne.

Lampy ogrodowe Hera 3

posiadają jedno źródło światła o maksymalnej mocy 40W i standardowe gniazdo pod trzonek E27, w którym możemy umieścić tradycyjne żarówki, świetlówki energooszczędne lub odpowiedniki oparte na technologii LED. Całość zasilana jest 220-240V AC. Wybór źródeł światła pozostawiamy klientom, więc nie dołączamy ich w zestawie. Lampy Hera dedykowane są do zastosowań zewnętrznych, bowiem jako lampy ogrodowe, są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Potwierdza to nadany lampom parametr ochronny IP44. Zapraszamy do obejrzenia innych modeli nowoczesnej lampy stojącej Hera 1 oraz Hera 2 o nieco innych parametrach.

Oświetlenie ogrodowe

to jednak nie tylko seria Hera. Ciekawe wzornictwo i oryginalność lamp ogrodowych w sklepie internetowym KochamOgrody.pl znajdą Państwo również w innych kategoriach prezentujących oświetlenie, w tym kamienne lampy solarne, lampiony i lampy wiszące

Lampa zewnętrzna Hera 3

Symbol: B-LSTH3-XX-XXX

Wymiary: wys/szer/gł: 91x20x20

Waga: 5,3kg

Zasilanie: 220-240V AC

Moc: 1x40W

Długość przew. zasil.: 3m